Manufaktura-radosci.pl

Host Informations

  • IP address: 193.177.165.21
  • Location: Poland
  • Latitude: 52.2394
  • Longitude: 21.0362
  • Timezone: Europe/Warsaw

Whois Informations

Cannot get whois informations of this domain!!!

Email address with manufaktura-radosci.pl

Found 0 emails of this domain


Port Checking ...

See Web Sites Hosted on 193.177.165.21

Fetching Web Sites Hosted

Keyword Suggestion

Manufaktura radosci

Site Inspections

Websites Listing

Manufaktura Radości - Manufaktura Radości: psychologia ...

Manufaktura-radosci.pl Manufaktura Radości: psychologia, inspiracja, życie. “Kwiecień plecień, bo przeplata…” – mówi przysłowie. I w Tobie teraz, w tym kwietniu właśnie, mogą przeplatać się różne wątki, emocje i uczucia.

Anhedonia - Manufaktura Radości

Manufaktura-radosci.pl Anhedonia jest zaburzeniem emocjonalnym – jednym z objawów depresji i oznacza brak lub częściową utratę odczuwania radości życia. W ludzkiej historii zdarzały …

7 sposobów na odzyskanie siły - skąd wziąć siłę do życia?

Manufaktura-radosci.pl 7 sposobów na odzyskanie siły - skąd wziąć siłę do życia? Jesienią, wiosną, właściwie zawsze, potrzebujemy siły i to nie tylko tej fizycznej, ale głównie tej wewnętrznej. Poczucia, że panujemy nad swoim życiem...Jak odzyskać stery, kiedy łódka zdaje się płynąć gdzie chce?

Jak wspierać i czego nie mówić osobie chorej na nowotwór?

Manufaktura-radosci.pl Sep 22, 2017  · Zachorowalność na nowotwory w Polsce rośnie i dziś na te złośliwe, choruje rocznie około 160 tysięcy osób. Ogółem na świecie - jest to ponad 14 milionów zachorowań. Tymczasem ciężka choroba to jest nadal tabu. Nie umiemy o niej rozmawiać, nie wiemy jak wspierać osoby chore i czego nie mówić, żeby nie zaszkodzić.

Cytaty o życiu, inspiracje i zdania perełki. Które dla Ciebie?

Manufaktura-radosci.pl Feb 27, 2019  · Cytaty o życiu, inspiracje i zdania perełki - warto je znać i do nich wracać. Dziś 10 wyjątkowych cytatów. Które dla Ciebie?

Ludzie toksyczni w pracy - jak się nie dać, jak sobie z ...

Manufaktura-radosci.pl Trudni, toksyczni współpracownicy to temat rzeka. Są w każdym biurze i każdej firmie. Zatruwają życie, a bywa że przyczyniają się do naszej rezygnacji z pracy, czy poszukiwania nowej. Nie ma szans, abyś w całej swojej karierze zawodowej nie spotkał któregoś z tych 5 typów. Jak z nimi egzystować?

Wdzięczność - czym jest i dlaczego zmienia życie? Jak się ...

Manufaktura-radosci.pl Co Ci da wdzięczność? Justyna Bargielska, jakiś czas temu w “Przekroju” pisała o tym, że “szczęście ma dynamikę łaski: nie można się o nie wystarać, wymodlić go ani o nie wykłócić.Ale można się wystarać o zadowolenie i tutaj już wdzięczność jest wdzięcznym tematem – jako konstruktywny mechanizm reagowania na rzeczywistość, który przy odrobinie samozaparcia ...

Na martwym koniu. Jak odpuszczać, kiedy naprawdę TRZEBA ...

Manufaktura-radosci.pl Świetne! Dzięki:) napisał: Gość: love s patient, 213-134-185-103.home.aster.pl 2012/04/18 09:49:16. Tak, śmiałam się najpierw a potem uświadomiłam sobie że to takie bardzo prawdziwe, i niby proste ale właśnie chyba jest tak że najpierw trzeba wykonać wszystkie czynności a potem dopiero odstawić zwierzę do stajni!

9 złodziei energii według Dalajlamy - co pozbawia nas sił?!

Manufaktura-radosci.pl 5. Złodzieje energii: Brak odpoczynku. To jest tak elementarne, że aż szkoda tłumaczyć. A przecież to sobie robimy. Ciągle. Ja, Ty, niech pierwszy rzuci kamieniem …

Etapy życia kobiety - na którym jesteś? - Manufaktura Radości

Manufaktura-radosci.pl Wszystko w życiu ma swój czas i swoje miejsce. Nasz rozwój został pomyślany mądrze i zgrabnie: źle jest przyśpieszać go i poganiać, niezbyt dobrze pozostawać zbyt długo tam gdzie nie…

9 najgłupszych polskich przysłów, które trzymają Cię w miejscu

Manufaktura-radosci.pl Och jak ja ich nienawidziłam!! A im bardziej się przeciwko nim buntowałam, tym częściej słyszałam. W końcu przysłowia mądrością narodu, a starsi wiedzą lepiej. W końcu dzieci i ryby głosu nie mają. Wszystko gówno prawda. Wszystko.

Piosenki na pocieszenie - posłuchaj i popraw sobie nastrój!

Manufaktura-radosci.pl Muzyka jest dla mózgu niczym masaż i sport dla ciała, a do tego, jak dowiedli naukowcy z Montrealu uruchamia obszary mózgu związane z ośrodkiem nagrody.Pobudza do wrażeń fizycznych, pomagając w ten sposób rozładować zgromadzone w ciele emocje. Obniża poziom stresu, może tez wpływać na osiągnięcie swoistego katharsis, przez innych zwanego “efektem wow”.

Higiena psychiczna - jak żyć i nie zwariować? Sprawdzone ...

Manufaktura-radosci.pl Higiena psychiczna jest tak samo ważna jak ta fizyczna - a niestety nikt jej nas nie uczy. O ile każdy dzieciak wie, że nie powinno się iść spać bez mycia zębów, o tyle "czyszczenie głowy" wydaje się mało ważne, a zasadniczo wpływa na jakość naszego życia. Jak więc żyć higienicznie i nie zwariować?

Kto zabrał mój ser? Zmiana, przekonania i dlaczego trzeba ...

Manufaktura-radosci.pl Wszyscy czegoś pragniemy i wszystkim nam zdarza się czekać, aż to COŚ samo do nas przyjdzie. Można tak czekać całe życie. Bo prawda jest taka, że to co WAŻNE, ISTOTNE…

I tak wszyscy umrzemy - jak przestać się martwić?

Manufaktura-radosci.pl Świadomość tego, że i tak wszyscy umrzemy, przywraca właściwe proporcje naszym zmartwieniom, problemom i troskom. I czasem pozwala się zaśmiać z tego, co jeszcze chwilę wcześniej urastało do rozmiarów tragedii. Jak przestać się przejmować, martwić i przejść do życia? Posłuchajcie.

Jak mówić nie i odmawiać innym bez poczucia winy?

Manufaktura-radosci.pl “Teściowa wybrała wózek dla naszego dziecka i mebelki do sypialni. Zamówiła, zapłaciła, mąż powiedział, że w sumie, to powinniśmy się cieszyć, chociaż ani on, ani ja, w życiu nie wybralibyśmy takiego szkaradztwa.Z wózka na szczęście dziecko szybko wyrosło, ale na …

Pracoholizm - najbardziej akceptowane uzależnienie. UWAŻAJ!

Manufaktura-radosci.pl Pracoholizm jest uzależnieniem – uważaj! Praca, tak jak każda z życiowych aktywności może być źródłem swoistego haju. Dobrze wiedzieć jednak jak działa mechanizm uzależnienia.

Komunikacja - jak rozmawiać z ludźmi, żeby się dogadać?

Manufaktura-radosci.pl Komunikacja jest podstawową umiejętnością, bez której bardzo trudno jest odnaleźć się w życiu społecznym. Jak rozmawiać z ludźmi, żeby się dogadać?

Wewnętrzne dziecko - koncepcja, o co chodzi, czemu warto ...

Manufaktura-radosci.pl Pojęcie wewnętrznego dziecka pochodzi między innymi z pracy Erica Berna, mówił o nim także Jung. Każdy z nas nosi je w sobie, bez znaczenia czy ma 12 czy 80 lat. Wewnętrzne dziecko uosabia to wszystko co związane z energią, witalnością, radością życia, spełnieniem i spontanicznością.

Stresory, skala stresu Holmesa - policz czy jesteś w ...

Manufaktura-radosci.pl Dwóch amerykańskich psychiatrów, przeprowadziło badania, na temat wpływu stresu i różnych stresujących ( także pozytywnych ) czynników, na nasz stan zdrowia i …

Kiedy zakończyć związek, relację? Kiedy zostać, kiedy odejść?

Manufaktura-radosci.pl Przyjaciele z dzieciństwa nie wytrzymują próby dorosłości, a znajomości z korporacji nie da się przenieść na inny grunt, kiedy zmienimy tryb życia, czy pracę.Czasami bywa tak, że próbujemy zachować relację za wszelką cenę: starając się, budując pomosty do osoby, na której nam zależy, powiewając biała flagą i zaprzeczając prawdzie, która spod tej flagi wygląda i ...

Genetyka pamięci - co dziedziczymy po przodkach?

Manufaktura-radosci.pl Dziedziczymy nie tylko niebieskie oczy czy skłonność do wysokiego wzrostu, ale także strach, poczucie wyobcowania czy nastawienie do życia. Wielu z nas niesie ze sobą przeżycia przodków, z których nie do końca zdaje sobie sprawę. Jak to wpływa na nasze życie? Bywa, że konsekwencje są dramatyczne.

Dziś Chiński Nowy Rok - jaki będzie Rok Bawoła?

Manufaktura-radosci.pl Dziś Chiński Nowy Rok - jaki będzie Rok Bawoła? Nowy Rok według Chińczyków, zaczyna się a więc 12 lutego 2021 r. Jaką energię niosą następne miesiące?

Wampiry emocjonalne- toksyczne relacje - jak rozpoznać ...

Manufaktura-radosci.pl Nie ma na świecie człowieka, któremu ktoś, kiedyś nie odebrałby wiary i chęci do życia. Dużo zależy od nas samych. Nie można jednak zaprzeczyć, że niektóre relacje pozbawiają nas siły. Bywa, że na długo. Masz taką osobę? Uważaj! To może być wampir emocjonalny! Jak wyjść z takich relacji?

Tinder - jak działa, opinie, bezpieczeństwo - czy NAPRAWDĘ ...

Manufaktura-radosci.pl Najpopularniejsza aplikacja randkowa świata - Tinder - stała się symbolem konsumpcjonizmu w miłości. Czy słusznie? Jak działa, opinie, czy NAPRAWDĘ warto?!

Plan - Manufaktura Radości

Manufaktura-radosci.pl Otworzyć okna na przestrzał, szeroko. Niech wymiecie, wywieje, wywietrzy. Kurz z kąta, smutek z szafy, zimowe rozterki, jesienne zwiędłe nadzieje, proste jak linijka zdania oznajmujące, co mówią, że to już…

Dlaczego dajemy się wykorzystywać? Dlaczego ludzie nas ...

Manufaktura-radosci.pl Dlaczego kobiety - bo dziś głównie o nich - dają się wykorzystywać w biznesie i życiu? Dlaczego to głównie nam składa się żenujące propozycje, które zamiast słusznego wkurwu wywołują w nas uczucie zmieszania, albo poczucia winy, że raczyłyśmy odmówić?

Marzec - czas siania - czyli z czym warto wejść w ...

Manufaktura-radosci.pl Chciałabym zacząć bardzo optymistycznie, ale przychodzi mi do głowy staropolskie przysłowie o tym, że jeśli starzec przeżył marzec, będzie żył. I nie! Nie ma w tym negatywizmu, raczej uczciwy realizm,…

Jak działają mantry i czy warto je śpiewać? Jaką mantrę ...

Manufaktura-radosci.pl Mantry to rodzaj intonowanej lub śpiewanej grupy dźwięków o powtarzalnej strukturze. Podobno działają cuda. Zwykle składają się z kilku słów/ sylab, powtarzanych w stałym rytmie. Jak działają mantry i czy w ogóle działają? A może to tylko kolejna ściema dla naiwnych? Przyjrzyjmy się tematowi obiektywnie!

20 rzeczy, które mnie uszczęśliwiają! Sprawdź czy masz tak ...

Manufaktura-radosci.pl moja córka mnie tu przyprowadziła. jestem babcią pod 70 lat, uczę się dopiero żyć ,bo całe lata czekałam na jakieś mające nastąpić szczęścia, żyłam życiem męża- a on jest wg mnie psychopatą, kryłam męża , nie wiedziałam ,że moje córki ,które bardzo kocham nie chcą i nie chciały widzieć matki zasmarkanej i zapłakanej, manufaktura pomaga mi nabrać dystansu i ...

Matko, nie bądź męczennicą! - Manufaktura Radości

Manufaktura-radosci.pl Stereotyp Matki Polki, każe nam wszystko poświęcać. Myśleć o sobie dopiero wtedy, kiedy już o wszystkich innych dawno pomyślano. A potem zostajemy z niczym, często w samotności. I …

Brak poczucia własnej wartości - jak je zbudować i ...

Manufaktura-radosci.pl Brak poczucia własnej wartości leży u podstaw większości ludzkich problemów. Jeśli nie czujesz się kimś wartościowym, z pewnością będziesz miał kłopoty w relacjach, w pracy, w stawianiu granic innym ludziom, a one pociągną za sobą inne życiowe niedogodności.

Metoda zielonego długopisu- o co chodzi, jak to działa?

Manufaktura-radosci.pl Od kiedy poszliśmy do szkoły, wiemy doskonale, że błędy zaznacza się na czerwono. Chmury podkreśleń, wykrzykniki i uwagi miały uczynić nas lepszymi. Tylko czy tak rzeczywiście się dzieje?! Metoda zielonego długopisu mówi, że można inaczej.

(Nie) Chińskie czyste sumienie - Manufaktura Radości

Manufaktura-radosci.pl ilustracja: M.Stawarski Przy okazji trwających właśnie w Londynie Igrzysk Olimpijskich przetacza się przez media fala krytyki chińskiego systemu szkolenia sportowców. Chociaż rzeczywiście skuteczny i efektywny, przypomina on obóz pracy i…

Przesilenie wiosenne, jare święto, równonoc - jak się ...

Manufaktura-radosci.pl Przesilenie wiosenne, które właśnie teraz przeżywamy, łączy się z czasem, kiedy po miesiącach ciemności, jasności ma być więcej. Jak się obudzić wiosną?

Jak być empatycznym dla siebie, co to empatia i dlaczego ...

Manufaktura-radosci.pl Nie tylko siebie widzieć, ale jeszcze chcieć zobaczyć. Traktować z wyrozumiałością i miłością. Widzieć w sobie człowieka, który tak jak każdy, ma prawo mieć gorszy dzień, słabszą dyspozycję czy po prostu dosyć.Jeśli boli głowa, to nie biec po proszek, tylko chwilę z tym pobyć i pomyśleć dlaczego.Jeśli za mało śpię, to dać sobie prawo do odpoczynku.

Pretensje o wszystko. Jak radzić sobie z ludźmi, którym ...

Manufaktura-radosci.pl Żeby oddać sprawiedliwość, żyją nie tylko w Polsce, nie tylko w Warszawie i są w każdym wieku. Dzieli ich często ocean różnic, a łączy tylko jedna rzecz: WSZYSTKO im nie pasuje, a im bardziej uprzykrzą bliźniemu życie, tym bardziej czują się usatysfakcjonowani.

Rady na dobry sen: 5 rzeczy, które musisz zrobić przed snem

Manufaktura-radosci.pl Dobry sen to podstawa regeneracji. Bez tego nie będziesz ani efektywnie pracować, ani nie wstaniesz w dobrym nastroju. Wielu z nas jednak źle śpi. Co robić przed snem, aby naprawdę wypocząć, albo przynajmniej zwiększyć na to szanse? Oto rady na dobry sen!

Dokąd prowadzi nienawiść - katastrofalne skutki nienawiści!

Manufaktura-radosci.pl Wokół lato, wakacje, ale i silne emocje. Emocje, których nie podkręcają temperatury, ale bieg dziejów. Nie ma złych i dobrych uczuć, ale niektóre prowadzą nas na manowce. Dokąd prowadzi nienawiść?

Czy święta to czas udawania? Jak nie robić dobrej miny do ...

Manufaktura-radosci.pl Czy święta to czas udawania? Jak nie robić dobrej miny do złej gry? Kto tak naprawdę cieszy się na święta? Głównie dzieci. My, dorośli często tracimy radość świętowania. Jak zdjąć tą maskę i …

Jak sobie odpuścić i kiedy warto odpuszczać? Sprawdź!

Manufaktura-radosci.pl Świetny tekst 🙂 i jak dla mnie w jednym z najbardziej z odpowiednich momentów w życiu, ostatnio doszłam do stanu, który sprawił,że myślałam,że juz naprawde oszaleję, probując sie jakos ratować zaczełam mysleć dokładnie to samo, co napisałas Małgosiu – ze jeżeli pewnych spraw nie odpuszczę to bedę sie szarpac całe życie.Zrozumiałam.Dlatego bardzo Ci dziekuję za ten ...

    .com136.8K domains   

    .org63.2K domains   

    .net46.8K domains   

    .au6.2K domains   

    .ca10K domains   

    .edu8.1K domains   

    .eu4.5K domains   

    .us3.7K domains   

    .info7.5K domains   

    .ru30.5K domains   

    .gov3K domains   

    .pro2.1K domains   

    .club2.1K domains   

    .tk191 domains   

    Browser All