Nokiantyres.pl

Organization Informations

Nokian Tyres
site_logo

Company

Nokian Tyres plc, headquartered in Nokia, Finland, produces tyres for cars, trucks, buses, and heavy-duty equipment. Known for its winter tyres, Nokian is the only tyre manufacturer with its own permanent winter tyre testing facility in the world. The company's Hakkapeliitta brand name is recognised in Finland as a reputable trademark.

Host Informations

  • IP address: 193.93.134.109
  • Location: Finland
  • Latitude: 60.1717
  • Longitude: 24.9349
  • Timezone: Europe/Helsinki

Whois Informations

Cannot get whois informations of this domain!!!

Email address with nokiantyres.pl

Found 0 emails of this domain


Port Checking ...

See Web Sites Hosted on 193.93.134.109

Fetching Web Sites Hosted

Keyword Suggestion

Nokiantyresna
Nokian tyres
Nokian tyres jobs
Nokian tyres dayton tn
Nokian tyres dayton tn address
Nokian tyres.cz
Nokian tyres dayton
Nokian tyres g4
Nokian tyres tn
Nokian tyres uk
Nokian tyres vt
Nokian tyres adr
Nokian tyres ceo
Nokian tyres logo
Nokian tyres news
Nokian tyres plc
Nokian tyres usa
Nokian tyres wiki
Nokian tyres wrc3
Nokian tyres dayton tenn
Nokian tyres dayton tn job

Site Inspections

Websites Listing

Nokian Wetproof - Opona letnia / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Nowe Nokian Wetproof to bezpieczne i niezawodne opony letnie do samochodów osobowych. Najważniejsze cechy opon – znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu – gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni.

Nokian Rockproof - Opona letnia / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Nokian Rockproof - Prawdziwa opona off road na wszystkie rodzaje dróg, która zapewnia ekstremalną wytrzymałość. Dzięki bokom opony wykonanym z włókna aramidowego wytrzymuje uderzenia związane z zastosowaniem w jeździe off road.

Konkurs zima 2020 / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą zimowego konkursu Nokian Tyres oraz nowej Toyoty C-HR jest Agnieszka Kunicka.Jej odpowiedź na pytanie konkursowe była najbardziej oryginalna i kreatywna.

Nokian WR D3 - Opony zimowe / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl 155/70R13 75T. maksymalna nośność 387 kg, do 190 km/h. Pokaż etykiety UE na opony Ukryj etykiety UE na opony

Nokian WR A4 - Opony zimowe / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Opona sportowa Nokian WR A4 w optymalny sposób łączy wyczynowe sterowanie z wysoką przyczepnością w zimie.

Oznaczenia ścianki bocznej / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Oznaczenia ścianki bocznej. Najważniejszą informacją podaną na oponie jest jej rozmiar. Oznaczenie rozmiaru jest wyrażone jako ciąg cyfr oraz liter, na przykład: 205/55 R 16 94 V XL, gdzie:

Nokian Weatherproof - Opony na każdą pogodę / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Całoroczne opony Nokian Weatherproof są dostosowane do każdych warunków pogodowych. Oferując najwyższej klasy bezpieczeństwo zimą, zapewniają także …

Proces produkcji opon / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Proces produkcji. Materiały surowcowe Głównymi materiałami surowcowymi wchodzącymi w skład opon są: kauczuk naturalny, kauczuk syntetyczny, sadza oraz olej.

Opinie użytkowników / Nokian iLine - Opona letnia / Nokian ...

Www.nokiantyres.pl Bezpieczna jazda i zwiększone przebiegiLekkie toczenie — bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych. Opona Nokian iLine została zaprojektowana z uwzględnieniem wymogów rynku europejskiego. Idealny wybór dla kierowców, którzy preferują jazdę wygodną i ekonomiczną.

Rejestracja Dodatkowej gwarancji / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl UWAGA:*Pola wskazane jako obowiązkowe musza dotyczyć użytkownika. **Wymagany jest numer telefonu lub adres e-mail użytkownika końcowego.

Nokian Snowproof P – Spokój i bezpieczeństwo na zimowych ...

Www.nokiantyres.pl Spokój i bezpieczeństwo na zimowych drogach. Nowe Nokian Snowproof P to nowoczesne opony o sportowym charakterze, łączące sterowność i przyczepność w warunkach zimowych.

Nokian Hakkapeliitta R3 / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl 175/65R14 82R. maksymalna nośność 475 kg, do 170 km/h. Pokaż etykiety UE na opony Ukryj etykiety UE na opony

Nokian Snowproof - Opony zimowe premium do samochodów ...

Www.nokiantyres.pl Nowy flagowy produkt wynalazcy opon zimowych Nokian WR Snowproof to wyjątkowe połączenie doświadczeń z dalekiej północy i znajomości warunków alpejskich. Przekonaj się, jak wygląda uczucie pełnej kontroli i bezpieczeństwo zimą w każdych warunkach.

ENiS Sp. z o.o. Sp.k. / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl ENiS Sp. z o.o. Sp.k., ul. Bociana 22A, Kraków. Zasubskrybuj nasz newsletter Chcę się zapisać!

Opinie użytkowników / Nokian WR D4 - Opony zimowe / Nokian ...

Www.nokiantyres.pl Zapomnij o prognozie pogody . Nokian WR D4 to uniwersalne opony zimowe, opracowane z myślą o bezpiecznej, zrównoważonej jeździe na mokrej jezdni i na śniegu.

Nokian Weatherproof SUV - Opony na każdą pogodę / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl 215/65R16 102H XL. maksymalna nośność 850 kg, do 210 km/h. Pokaż etykiety UE na opony Ukryj etykiety UE na opony

235/60R18 Opony zimowe / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Opony zimowe 235/60R18 teraz w wygodnej porównywarce od Nokian Tyres - zwycięzcy niezliczonych testów opon.

Firmie - Najbezpieczniejsze opony na najtrudniejsze ...

Www.nokiantyres.pl Najbezpieczniejsze opony na najtrudniejsze warunki. Spokój i bezpieczeństwo w każdych warunkach Nokian Tyres to najdalej na północ wysunięty producent opon, który za cel stawia sobie usprawnienie i poprawę bezpieczeństwa transportu w każdych warunkach.

Opony do samochodów elektrycznych / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybryd liczy się dbałość o środowisko, radość z jazdy, minimalne wymagania w zakresie konserwacji i niskie koszty eksploatacji. Odpowiednio dobrane opony mogą poprawić bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz zwiększyć zasięg. Nasza oferta obejmuje ponad 400 modeli, z których każdy zapewnia znakomitą przyczepność i skandynawski spokój ...

Nokian Rotiiva AT - Opona letnia / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Nokian Rotiiva AT zapewnia super osiągi w obszarze bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Opona przeznaczona do przede wszystkim do użytku w lżejszych warunkach terenowych, można ją użytkować również na drogach o nawierzchni asfaltowej.

Żebra chłodzące / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Żebra chłodzące. Żebra chłodzące na barku opony zmniejszają wydzielanie ciepła przez oponę. Żebra chłodzące zwiększają wytrzymałość opon, dla których nie mają znaczenia drogi o złych nawierzchniach; niższa emisja ciepła oznacza wolniejsze zużycie opon, bardziej komfortową jazdę i większy przebieg.

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Bezpieczeństwo w trudnych zimowych warunkach. Opony zimowe Nokian Hakkapeliitta R3 SUV Nordic powstały z myślą o zapewnieniu stabilności i czucia w trakcie jazdy mocnym SUVem.

Więcej powietrza w oponach zimowych / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Więcej powietrza w oponach zimowych. Temperatura ma istotny wpływ na ciśnienie opon. W przypadku opon letnich zaleca się przestrzeganie parametrów ciśnienia opon …

205/55R17 Opony zimowe / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Opony zimowe 205/55R17 teraz w wygodnej porównywarce od Nokian Tyres - zwycięzcy niezliczonych testów opon.

Nokian Wetproof SUV - Małe i średnie SUV-y / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Pewnie w deszczowe dni. Nowe Nokian Wetproof SUV to bezpieczne i niezawodne opony letnie opracowane z myślą o Europie Środkowej. Znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni.

Dodatkowy rant: ochrona przed błotem / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Dodatkowy rant: ochrona przed błotem. Pierścień uszczelniający zapobiega przedostawaniu się błota, małych kamyczków i brudu między oponę a felgę

Nokian Tyres - Oceny produktów / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Oceny produktów Racjonalni klienci wymagają dużo od zakupionych produktów. Wrażenia z osobistego użytkowania produktu tworzą silne poczucie, czy zakup był dobry.

Nokian Weatherproof C - Wytrzymała i wygodna opona Nokian ...

Www.nokiantyres.pl Nie tylko na cztery pory roku. Solidna opona Nokian Weatherproof C radzi sobie pewnie i bez problemu z wysokim obciążeniem przez cały rok. Ta wydajna opona całoroczna, w której bieżnik zużywa się równomiernie, jest wyjątkowo wytrzymała.

SKUTKI PANDEMII COVID-19 ORAZ ZWIĄZANE Z ... - Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl wto maj 19 05:30 2020 w kategorii Aktualności firmowe SKUTKI PANDEMII COVID-19 ORAZ ZWIĄZANE Z NIĄ DZIAŁANIA NOKIAN TYRES

Nokian WR SUV 3 - Opony zimowe / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Nokian WR SUV 3 to solidne i efektywne opony zimowe bez kolców, przewidywalne i bezpieczne również na granicy przyczepności. Mają niskie opory toczenia na drodze i na bezdrożu.

Test na sukces opon Nokian Tyres / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl 3-cie miejsce "Najlepszy stosunek jakości do ceny" Opona została wyróżniona za bardzo dobre właściwości podczas hamowania na suchej i mokrej nawierzchni …

Wpływ opon na środowisko / Ekologia i zrównoważony rozwój ...

Www.nokiantyres.pl Małe cząsteczki (w rozmiarze PM2.5) niosą ze sobą ryzyko poważnych konsekwencji, zwłaszcza w miastach, gdzie mieszkańcy są w największym stopniu wystawieni na ich działanie.

Nokian Tyres - Oświadczenie o ochronie prywatności i ...

Www.nokiantyres.pl Oświadczenie o ochronie o prywatności. Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna. Niniejsze oświadczenie o ochronie prywatności zawiera informacje o tym, jak gromadzimy, przetwarzamy i chronimy Twoje dane osobowe w naszych jednostkach operacyjnych.

Innowacyjność - idee, praca rąk i najwyższe technologie ...

Www.nokiantyres.pl Innowacje w dziedzinie opon Idee, praca rąk i najwyższe technologie. Bezpieczeństwo naszych opon jest owocem szeroko pojętego zrozumienia warunków Skandynawii w połączeniu z innowacją.

Technologia Run Flat / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Technologia Run Flat. Technologia RFT (Run Flat Technology) zastosowana w oponach Nokian oznacza specjalną konstrukcję opon, która umożliwia kontynuowanie jazdy samochodem nawet w sytuacji nagłej utraty ciśnienia powietrza.

Nokian Powerproof SUV - Opony letnie premium do mocnych ...

Www.nokiantyres.pl Pewnie w ciasnych zakrętach. Nowe Nokian Powerproof SUV to opony letnie UHP, zaprojektowane z myślą o mocnych SUV-ach. Priorytety nowych Nokian Powerproof SUV to spokój i bezpieczeństwo - nawet przy gwałtownym hamowaniu lub nagłej zmianie pasa ruchu.

Nasza obietnica, twoje zadowolenie / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Nasza obietnica, twoje zadowolenie Kup opony od określonego dealera Nokian Tyres, aby otrzymać dodatkowe korzyści:. Jeżeli w ciągu 14 dni nie przekonasz się do opon Nokian Tyres, możesz je za darmo wymienić na inny komplet.

etykietowanie w UE / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl OPONY NOKIAN I ETYKIETOWANIE W UE. Nowe etykiety mają na celu ułatwienie klientom wyboru opon. Pomimo iż znakowanie w czytelny sposób pozwala na szybkie porównanie opon między sobą, decyzja o zakupie powinna być też oparta na informacjach od np.: autoryzowanych sprzedawców, testów opublikowanych przez specjalistyczną prasę, producentów opon.

185/65R15 Opony zimowe / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Opony zimowe 185/65R15 teraz w wygodnej porównywarce od Nokian Tyres - zwycięzcy niezliczonych testów opon.

Cena opon / Wybór opon / Dział obsługi klienta / Nokian Tyres

Www.nokiantyres.pl Opony to zaawansowane technologicznie produkty, które wymagają dużych nakładów finansowych na etapie projektowania i samej produkcji. Na cenę opon składają się przede wszystkim koszty materiałów oraz koszty produkcji.

    .com133.7K domains   

    .org63.1K domains   

    .net46.7K domains   

    .au6.2K domains   

    .ca10K domains   

    .edu8.1K domains   

    .eu4.5K domains   

    .us3.6K domains   

    .info7.5K domains   

    .ru30.5K domains   

    .gov3K domains   

    .pro2.1K domains   

    .club2.1K domains   

    .tk190 domains   

    Browser All