Obycajniludia.sk

Organization Informations

Ordinary People
site_logo

Pro-European Political Party

Ordinary People, full name Ordinary People and Independent Personalities, is a populist, conservative political party in Slovakia. It ran four candidates on the list of the Freedom and Solidarity party in the 2010 parliamentary election to the National Council, and all four were elected. The party is led by Igor Matovič, one of the four MPs.

Host Informations

  • IP address: 104.26.2.97
  • Location: United States
  • Latitude: 37.751
  • Longitude: -97.822
  • Timezone: America/Chicago

Whois Informations

Cannot get whois informations of this domain!!!

Email address with obycajniludia.sk

Found 3 emails of this domain
1. [email protected]
2. [email protected]
3. [email protected]


Port Checking ...

See Web Sites Hosted on 104.26.2.97

Fetching Web Sites Hosted

Keyword Suggestion

Obycajniludia.sk
Obycajni ludia
Obycajni ludia-nova
Obycajni ludia a nezavisle osobnosti
Obycajni ludia a nezavisle osobnosti olano

Site Inspections

Websites Listing

OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti - Na strane ...

Www.obycajniludia.sk Štart OĽANO. V parlamentných voľbách uskutočnených 12. júna 2010 sa štvorici z Obyčajných ľudí podarilo z posledných miest na 150-člennej kandidátskej listine strany SaS prekrúžkovať do parlamentu na 4. až 7. mieste. Spolu získali 118 177 preferenčných hlasov.

Juraj Gyimesi - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Projektový manažér (Kráľovský Chlmec) 39 rokov. Konzultant v oblasti komunálneho práva a štrukturálnych fondov EÚ. V rokoch 2008 až 2016 pôsobil ako prednosta mestského úradu vo …

Jozef Pročko - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Herec, moderátor, podnikateľ (Halič) 54 rokov. Slovenský komik, zabávač, herec, moderátor a režisér. Od roku 1994 začal účinkovať v televízii.

Erik Ňarjaš - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Podnikateľ, tanečník (Slivník) 34 rokov. Úspešný podnikateľ, filantrop podporujúci rôzne charitatívne projekty. Desať rokov je vo vedúcich pozíciách finančných inštitúcií, riadil aj globálnu online banku.

Michal Šipoš - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Aktivista v boji proti hazardu (Stará Ľubovňa) 37 rokov. Srdcom východniar. Pochádza z mesta Stará Ľubovňa. Miestny aktivista a člen o.z. Naša Ľubovňa.

Peter Pollák - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Manažér (Levoča) 28 rokov. Ako Róm sa vždy snažil byť dvakrát lepší ako ostatní. Pracoval na stavbách a cez dobrovoľnícke práce to dotiahlo až na manažérske pozície.

Monika Kavecká - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Predsedníčka odborového združenia sestier a pôrodných asistentiek, starostka obce (Kunerad) 46 rokov. Predsedníčka odborového združenia sestier a pôrodných asistentiek, poslankyňa Žilinského samosprávneho kraja a starostka obce Kunerad, kde celý svoj život žije.

Monika Kozelová - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Dramaturgička, textárka, aktivistka (Bratislava) 58 rokov. Textárka, dramaturgička, absolventka VŠMU, ochranárka. Je zakladateľkou občianskej iniciatívy SOS Bratislavský hrad a Slovenskej aliancie ochrancov zvierat.

Eva Horváthová - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Lekárka (Bratislava) 45 rokov. Lekárka, profesorka na vysokej škole. Za svoju najlepšiu profesionálnu i životnú skúsenosť považuje prácu lekárky pre najbiednejších ľudí v Afrike, kde sa na kratšie obdobia vždy rada vracala.

František Höger - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Učiteľ (Fintice) 57 rokov. Učí na základnej škole a vychováva žiakov po stránke vedomostnej, ale aj športovej. Aktívne sa podieľa na živote obce, v ktorej pracuje aj ako hlavný kontrolór.

Katarína Hatráková - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Psychologička (Bratislava) 45 rokov. Psychologička. Skúmala pomery v Čistom dni a zistila závažné skutočnosti, ktoré sa rozhodla medializovať.

Martin Čepček - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Riaditeľ cirkevného centra voľného času (Veľký Lapáš) 41 rokov. Narodil sa v Nitre. 38 rokov žil na najväčšom nitrianskom sídlisku Klokočina.

Marián Václav - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Hasič (Bajč) 42 rokov. Vyštudoval SPU v Nitre so zameraním na poľnohospodárstvo a lesnícku techniku. Pracuje ako odborný inšpektor v požiarnej prevencií v Hasičskom a záchrannom zbore v Nových Zámkoch a zároveň čiastočne ako vodič v Záchrannej zdravotnej službe v Komárne.

Ján Herák - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Aktivista v sociálnej oblasti (Považská Bystrica) 31 rokov. Vysokoškolský učiteľ a štatutár občianskeho združenia Fantázia detí. Organizuje vzdelávacie aktivity a semináre pre rizikové skupiny spoločnosti, ako sú deti, mládež, rodiny so slabším sociálnym zázemím a mladí dospelí z detských domovov.

Štefan Patrik Kováč - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Kresťanský aktivista, spisovateľ (Piešťany) 49 rokov. Kresťanský aktivista, spisovateľ duchovnej literatúry, evanjelizátor, učiteľ a duchovný poradca.

Sebastián Kozarec - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Živnostník, študent (Dechtice) 22 rokov. Pracuje v organizačnom tíme hnutia OĽANO. Ak nie je práve v teréne, tak je prítomný na každej schôdzi Národnej rady SR.

Ján Krošlák - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Tréner a manažér tenisovej akadémie (Bratislava) 45 rokov. Bývalý špičkový tenista a vrcholový športovec. Vo svetovom rebríčku ATP sa dostal najvyššie na 53. miesto.

Členovia vlády SR - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Členovia vlády Slovenskej republiky za hnutie OĽANO

Mária Benová - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Psychologička (Trnava) 43 rokov. Pracovala ako psychologička na oddelení pre liečbu závislostí v Ústave na výkon trestu v Leopoldove, neskôr ako pedagogička na oddelení výkonu trestu.

Anna Andrejuvová - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Politologička, právnička (Bratislava) 39 rokov. Rodená východniarka, ktorá vyrastala vo Svidníku a v Bardejove. Vyštudovala politológiu a právo.

Jana Majorová Garstková - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Riadiaca pracovníčka (Kežmarok) 38 rokov. Východniarka, spoluautorka niekoľkých publikácií a propagačných brožúr zameraných na kultúru, históriu a rozvoj regiónu.

Dominik Drdul - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Študent, aktivista za práva ŤZP (Trnava) 22 rokov. Študent 4. ročníka Právnickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave. Od svojho narodenia žije so zdravotným znevýhodnením – rázštepom chrbtice.

Milan Potocký - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Redaktor, občiansky aktivista (Michalovce) 43 rokov. Na dianie v samospráve a v regiónoch upozorňuje už viac ako 16 rokov. Je občianskym aktivistom.

Andrej Stančík - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Doktorant, SZČO, predseda Občiansko-demokratickej mládeže (Piešťany) 24 rokov. Predseda Občiansko-demokratickej mládeže a doktorand na Masarykovej Univerzite v Brne.

Gábor Grendel - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Poslanec NR SR (Bratislava) 39 rokov. Pomohol študentom práva, hasičom a nám všetkým ušetril peniaze. Poslanec NR SR. V parlamente sa zaoberá zákonmi a …

Marek Šefčík - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Učiteľ (Holíč) 41 rokov. Pedagóg, ktorý sa už 18. rok venuje práci s mládežou. Horlivo sleduje politickú situáciu v krajine a zaujíma sa o veci verejné.

Vojtech Tóth - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Riaditeľ neziskovej organizácie (Košice) 39 rokov Niekoľko rokov pôsobí ako riaditeľ medzinárodnej neziskovej organizácie RECEM, ktorá sa venuje najmä práci s mládežou a podpore neformálneho vzdelávania a školenia.

Peter Liba - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk teológ (Košice) 39 rokov. Niekoľko rokov pracoval v medzinárodnej IT firme. Venuje sa dobrovoľníctvu v oblasti práce s deťmi a mládežou zo znevýhodneného prostredia.

Anna Mierna - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Primátorka (Skalica) 54 rokov. Primátorka mesta Skalica, prvá žena na stoličke vedenia historického kráľovského mesta po 800 rokoch. Pôsobila ako riaditeľka odboru financií na Trnavskej župe a taktiež aj ako predsedkyňa predstavenstva Letisko Piešťany.

Posledných šancí už bolo priveľa. Generál Balciar musí ...

Www.obycajniludia.sk Hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) žiada odchod generála Jána Balciara z postu riaditeľa Vojenského spravodajstva. Dôvodom sú informácie o jeho majetku, ktorý mal podľa medializovaných informácií nadobudnúť aj vďaka obchodom s …

Richard Nemec - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Volejbalový tréner (Bratislava) 47 rokov. Pracuje ako kondičný tréner a tréner volejbalu. Je úspešný 220-násobný reprezentant Československa a Slovenska vo volejbale.

Tomáš Oparty - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Poistný matematik – aktuár (Bratislava) 38 rokov. Úspešne podniká v oblasti financovania, reštrukturalizácie a poradenstva pri fúziách, respektíve akvizíciách spoločností a v IT.

Kontaktujte nás - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Regionálny tím OĽaNO. Hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti v súčasnosti aktívne buduje svoju sieť regionálnych kontaktov a koordinátorov na krajskej aj okresnej úrovni. Ak Vaše srdce bije pre slušnosť a nezávislosť v politike a máte záujem o aktívnu spoluprácu s naším hnutím, môžte sa aj Vy stať členom nášho regionálneho tímu s celoslovenskou ...

Peter Vons - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk SZČO (Martin) 61 rokov. Zakladateľ naturálnej kulturistiky na Slovensku. Už 28 rokov podniká v oblasti fitness. Vystupuje ako poslanec mestského zastupiteľstva v Martine a poslanec Žilinského samosprávneho kraja.

Nová kauza - tisíce okradnutých zamestnancov: Výpovede ...

Www.obycajniludia.sk Týchto takmer 700 ľudí je obeťou podvodu Ficovho chránenca - oligarchu Milana Fiľa. Pred 20 rokmi ich Fiľo okradol o ich podiel na privatizácii. Prečo premiér Fico nestojí na strane podvedených robotníkov, nezáleží mu na ochrane ich práv, ale radšej chráni vyvoleného oligarchu?

Richard Vašečka - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk poslanec NR SR (Svederník) Prečo kandidujem: Chcem odvážne a nahlas zastávať a podporovať manželstvo muža a ženy, prinášať praktickú pomoc rodinám a chrániť dôstojnosť ľudského života, aj keď ostatní budú mlčať. Ponúkam svoju politickú skúsenosť a schopnosti v prospech vzniku stabilnej vlády, ktorá prinesie Slovensku očistu verejného života a účinné ...

Hnutie OĽANO-NOVA predstavilo volebný program - OBYČAJNÍ ...

Www.obycajniludia.sk Náš program je súbor riešení problémov, ktoré podľa nás trápia Slovensko,” povedal líder hnutia Igor Matovič. Prioritami hnutia je presadiť hmotnú zodpovednosť verejných činiteľov, sfunkčniť zákon o preukazovaní pôvodu majetku, prísnejšie majetkové priznania a odpolitizovať verejnú správu.

Anna Remiášová - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Občianska aktivistka (Bratislava) 70 rokov „ Ľudia sa v Novembri 89 rozhodli. Chcú a majú právo na šťastný život v slobodnom a spravodlivom štáte.

Milan Vetrák - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Právnik, protikorupčný aktivista (Bratislava) 44 rokov. Povolaním právnik, rodený Bratislavčan a úspešný komunálny poslanec. Pôsobil v zahraničí v špičkových právnych agentúrach viacerých európskych inštitúcií.

Romana Tabak - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Športovkyňa (Bratislava) 28 rokov. Ako profesionálna športovkyňa veľa cestovala už od mladého veku. Život v zahraničí ju naučil byť hrdou na svoju rodnú zem.

Kristián Čekovský - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Novinár (Hviezdoslavov) 28 rokov. Rodený Tatranec. Vyštudoval žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Po škole začal pracovať v médiách.

Martina Brisudová - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Primátorka (Poltár) 45 rokov. Primátorka mesta Poltár. Viac ako 25 rokov je súčasťou komunálnej politiky, kde sa dennodenne zaujíma o problémy obyčajných ľudí a obhajuje ich práva.

Ján Marosz - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Www.obycajniludia.sk Poslanec NR SR (Podhorie) 41 rokov. Bojuje za spoľahlivú dopravu na Slovensku! Poslanec NR SR. Tieňový minister dopravy za hnutie OĽANO. Pracoval ako riaditeľ Centra voľného času, učiteľ a neskôr ako projektový manažér v nemeckej strojárskej firme.

OĽANO navrhuje, aby si po odpracovaní 40-tich rokov určil ...

Www.obycajniludia.sk OĽANO navrhuje, aby si po odpracovaní 40-tich rokov určil odchod do dôchodku každý sám

    .com144.6K domains   

    .org63.4K domains   

    .net46.9K domains   

    .au6.2K domains   

    .ca10K domains   

    .edu8.1K domains   

    .eu4.5K domains   

    .us3.7K domains   

    .info7.5K domains   

    .ru30.5K domains   

    .gov3.1K domains   

    .pro2.1K domains   

    .club2.1K domains   

    .tk192 domains   

    Browser All